Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
  Jūsų Filtras×
  Specialūs pasiūlymai
  Pristatymo terminas

  IŠVALYTI FILTRĄ

  Profiliai 

  Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

   Profiliai. Montuojant grindis iškyla įvairiausių problemų, apie kurias net nebūtume pagalvoję ar planavę. Pagrindinės problemos- grindų dangos užbaigimas, sujungimas, tarpų uždengimas. Mūsų parduotuvėje rasite plačiausią kokybiškų profilių pasirinkimą, kurie skirti grindų dangų sujungimui esant skirtingoms dangoms, skirtingiems aukščiams, įvairi...

   >>

   Profiliai. Montuojant grindis iškyla įvairiausių problemų, apie kurias net nebūtume pagalvoję ar planavę. Pagrindinės problemos- grindų dangos užbaigimas, sujungimas, tarpų uždengimas. Mūsų parduotuvėje rasite plačiausią kokybiškų profilių pasirinkimą, kurie skirti grindų dangų sujungimui esant skirtingoms dangoms, skirtingiems aukščiams, įvairių aukščių užbaigimo profilių, laiptų užbaigimo profilių, slenkstukų ir t.t. Šie profiliai gali būti anuodoto aliuminio, žalvario ir kt. Yra daugybė grindų profilių pritaikymo būdų ir paskirčių, jie tinkami naudoti tiek namų erdvėse, tiek visuomeniniuose interjeruose.

   <<