Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Moldingai 

Interjero kūrybos procesas labai įdomus, kadangi rinka turtinga ne tik įvairių baldų, daugybės apdailos sprendimų, tačiau ir dekoratyvinių akcentų, leidžiančių net paprastiems dalykams suteiks krislą savitumo, prabangos, žaismingumo ar kitokį efektą. Vienas iš paprastų, bet daug galimybių suteikiančių pasirinkimų – moldingai, neretai vadinami ti...

Rodyti daugiau

Interjero kūrybos procesas labai įdomus, kadangi rinka turtinga ne tik įvairių baldų, daugybės apdailos sprendimų, tačiau ir dekoratyvinių akcentų, leidžiančių net paprastiems dalykams suteiks krislą savitumo, prabangos, žaismingumo ar kitokį efektą. Vienas iš paprastų, bet daug galimybių suteikiančių pasirinkimų – moldingai, neretai vadinami tiesiog dekoratyvinėmis juostelėmis. Šios iš poliuretano pagamintos juostelės skirtos sienoms bei luboms, o kai kurie atranda ir daugiau idėjų, kaip originaliai juos panaudoti. Tad moldingus mūsų pasiūloje rinkitės labai gera kaina – turime plačią įvairovę.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Poliuretano moldingai interjere

Interjere moldingai pasirenkami gana dažnai, ypač jei kalbame apie klasikinį dizainą. Esminė jų paskirtis – sienų ir lubų dekoras: atskirti tam tikras plokštumas, o kartais ir paslėpti trūkumus, paįvairinti lygią sieną ar lubas. Tiek sienoms, tiek luboms pasirinkti moldingai gali likti balti arba galite parinkti jiems kokią tik norite spalvą, derindami prie bendro patalpos kolorito.

Sumaniai panaudojus moldingus galite vizualiai suteikti patalpai aukščio arba sienų dekoras moldingais gali optiškai praplėsti erdvę į plotį.
Beje, pastaruoju metu itin išpopuliarėjęs baldų atnaujinimas, tad čia irgi išnaudojamos moldingų galimybės – spintų, komodų durelėms, stalčiams suteikiant daug prabangos ir originalumo. Moldingai klijuojami ant durelių ar stalčiaus priekinės dalies ir dažomi ta pačia spalva kaip pats baldas arba kontrastuojančia. Galimas variantas moldingais įrėminti baldo dalį, kuri yra kitos spalvos ar dekoruota kitomis priemonėmis.

Moldingai sienoms

Moldingų sienoms panaudojimo būdų spektras labai platus. Jie gali atskirti dažytos ir tapetuotos sienos susidūrimą (klasikiniame stiliuje dažnas variantas, kai viršutinės sienos dalis tapetuojama, o apatinė dažoma arba derinami dviejų rūšių tapetai). Moldingai ant sienų tiks ir tada, jei norite akcentuoti paveikslą, veidrodį, sukurti įvairių formų rėmus, suteikti įstabius apvadus, langams, durims, arkoms ir kt.

Moldingai luboms

Poliuretano moldingai luboms pasirenkami klijuoti palei visą lubų perimetrą: arba ten, kur susiduria lubų ir sienų plokštumos, arba šiek tiek atitraukus nuo krašto. Jais galima įrėminti ir įspūdingą šviestuvą. Moldingus galite palikti baltus, kai kurie pasirenka juos dažyti, pavyzdžiui, aukso spalva, taip derindami prie auksuotų elementų turinčių šviestuvų ir suteikdami ne tik papildomos prabangos, bet ir stiliaus vientisumo įspūdį.


Moldingų klijavimas: proceso eiga

Moldingų tvirtinimo procesas tikrai nėra sudėtingas, svarbu tik pasirinkti kokybiškus ir būtent tam skirtus klijus, tinkamus įrankius. Klijuojami moldingai ant lygaus ir švaraus paviršiaus, be dulkių ir kitokių nešvarumų. Siena ar lubos turi būti sausos ir padengtos gruntu. Labai tiksliai išmatuokite, kokių ilgių moldingų reikės, kur bus kampai, sujungimai ir panašiai – pagal tai supjaukite dekoratyvines juosteles. Pjovimui naudokite specialią įrangą arba aštrius įrankius, kad pjūvis būtų tikslus ir lygus.

Ant paruošto pagrindo pridėkite klijais padengtą moldingą (ant tos briaunos, kuri liesis su siena, klijų nereikėtų padauginti, netepkite labai arti prie krašto), jį prispauskite ir palaikykite, kad prikibtų. Kas 30–50 cm pritvirtinkite (tik ne galuose!) mažais varžteliais arba vinukais, kuriuos paskui išimsite, tačiau dabar jų reikia tam, kad juostelė nesislankiotų, kol klijai pilnais sustings. Moldingų sujungimui tarpusavyje naudokite specialiai sujungimams skirtus klijus, stenkitės, kad nebūtų jų pertekliaus ir klijai neišlįstų į paviršių. Sujungtas juosteles sukabinkite adatėlėmis, kurias vėliau irgi išimsite.

Kitą dieną išimkite vinukus, adatėles, prišlifuokite juosteles, sutvarkykite siūles, nudažykite pasirinkta spalva.

Išskirtiniai raštai ir estetika

Mūsų pasiūloje rinkitės tiesius ar lanksčius moldingus, išsiskiriančius matmenimis, raštais, aukščiu, reljefu. Minimalistiniam stiliui rinkitės griežtesnes linijas, mažiau dekoro turinčius moldingus, neaukštus, lygesnio paviršiaus. Tokie tiks sienoms ar luboms ir modernaus stiliaus aplinkoje. Jei ieškote moldingų prabangiam, klasikiniam interjerui, jums patiks baroko stiliui artimos dekoratyvinės juostelės, žavinčios puošnumu, plastika, ornamentais, masyvumu, išskirtiniais dizaino sprendimais.

Įsigykite internetu ypač gera kaina

Aktualūs stilingi ir patvarūs moldingai interjere bei ieškote, kur įsigyti patrauklia kaina, tačiau netaupyti kokybės sąskaita? Džiaugiamės savo klientams e. parduotuvėje galėdami pasiūlyti ne tik didelę įvairovę, aukštą kokybę, labai patogų pirkimo procesą, bet ir patrauklias kainas. Moldingų vieneto (ilgis – 2 m) kaina prasideda nuo 16 eurų. Sutaupyti galite tada, kai šios prekių kategorijos produktams taikoma akcija.

Apsilankykite ir mūsų fizinėse parduotuvėse

Daugelis sutiks, kad internetu pirkti labai patogu ir tai leidžia sutaupyti nemažai laiko. Tačiau kai kurie besirenkantys nori gaminius apžiūrėti realiai ir įsitikinti, ar tai tikrai bus geriausias pasirinkimas jų interjerui. Tad visada kviečiame užsukti ir į mūsų salonus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Plungėje. Čia jūsų laukia luboms skirti, taip pat sienų moldingai: nuo klasikinių, kuklesnių variantų iki ypač prabangių ir demonstruojančių išskirtinius dizaino sprendimus. Fizinėse pardavimo vietose galėsite ne tik apžiūrėti didelę moldingų įvairovę, tačiau ir pasikonsultuoti su specialistais, jei renkantis iškils klausimų.