Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Valgomojo baldai 

Ieškote tokių valgomojo baldų, kad prie gardžiais valgiais nukrauto stalo galėtų susėsti visa šeima ir pasidalinti prabėgusios dienos įspūdžiais? O gal dažnai sulaukiate svečių ir norite sutalpinti visą jų būrį? Ar galbūt domina nedidelis komplektas, skirtas romantiškoms vakarienėms ar jaukiems pietums dviese? Mūsų el. parduotuvėje rasite viską,...

Rodyti daugiau

Ieškote tokių valgomojo baldų, kad prie gardžiais valgiais nukrauto stalo galėtų susėsti visa šeima ir pasidalinti prabėgusios dienos įspūdžiais? O gal dažnai sulaukiate svečių ir norite sutalpinti visą jų būrį? Ar galbūt domina nedidelis komplektas, skirtas romantiškoms vakarienėms ar jaukiems pietums dviese? Mūsų el. parduotuvėje rasite viską, ko jums gali prireikti: pietų stalai, patogios kėdės, komodos, spintelės ir kiti puikūs baldai laukia jūsų. Jie ne tik atsakys visus namų gyventojų poreikius, bet ir atrodys dailiai bei moderniai bet kuriame interjere.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Valgomojo stalai: funkcionalumas ir elegantiškas stilius

Šiuolaikiniai valgomojo stalai turi būti ne tik funkcionalūs, bet ir atspindėti unikalų jūsų namų stilių ir gyvenimo būdą. Nuoseklus minimalizmas, o gal išskirtinis raižyto medžio dizainas? Pasirinkite stalo variantą, kuris pridės naujų akcentų jūsų valgomojo erdvei. Juk pietų stalai gali būti labai įvairūs, tereikia pasirinkti patį tinkamiausią jūsų namams.

Valgomojo kėdės: savo interjere suderinkite komfortą ir estetiką

Valgomojo kėdės yra svarbi valgomojo ar svetainės erdvės detalė, kurioje turi derėti patogumas ir interjero stiliaus harmonija. Pasirinkite kėdes, kurios užtikrina patogią padėtį sėdėjimui, tačiau tuo pat metu atitinka jūsų namų dizainą.

Medžiagos, kaip antai medis, metalas, arba netgi šiuolaikiniai polimeriniai junginiai, gali visiškai pakeisti erdvės nuotaiką, todėl verta gerai pagalvoti ar norite šį kambarį padaryti modernesniu ar priešingai – suteikti daugiau klasikinio žavesio. Siekiant suderinti komfortą su estetika, taip pat verta atkreipti dėmesį į kėdžių spalvą ir formą. Švelnios linijos ir minimalistinis dizainas gali pridėti šiuolaikiškumo, tuo tarpu žavūs drožti ornamentai arba puošnesnės formos gali atnešti jūsų svetainei klasikinio stiliaus koloritą. Svarbu, kad kėdės harmoningai derėtų su valgomojo stalu ir visu interjeru, todėl paskirkite laiko pasidairyti po platų mūsų asortimentą.

Baro kėdės: šiuolaikiška ir funkcionalu

Ar jūsų valgomasis turi barą? Jei taip, tai kelios dailios baro kėdės gali suteikti jūsų erdvei dar daugiau šiuolaikiško žavesio ir funkcionalumo. Išbandykite įvairius medžiagų derinius ir dizaino sprendimus, kurie atspindėtų jūsų asmeninį stilių ir nenustebkite, jei šios interjero detalės sulauks daugiausiai komplimentų užsukus svečiams, nes gerai parinktos baro kėdės yra tikras modernaus interjero pagalbininkas.

Indaujos: elegantiškas ir funkcionalus indų laikymo sprendimas

Jei jūsų indai buvo parinkti su meile ir atidumu, tikrai nevalia jų slėpti giliausiose virtuvės spintelėse! Išsirinkite elegantišką indaują, kuri sukurs erdvę pademonstruoti gražius indų rinkinius ar dailius virtuvės rakandus. Jei interjere siekiate modernumo, stiklinės arba metalinės indų lentynos gali suteikti jūsų valgomojo erdvei šiuolaikiškos elegancijos, be to jos nuostabiai dera su plieno indais ir virtuvės reikmenimis. Paveldėjote dailių senovinių lėkščių ar servizų? Apgyvendinkite juos medinėse indaujose, kad interjeras įgautų dar daugiau jaukumo.

Kaip išsirinkti tinkamiausius valgomojo baldus?

Dažnai pradėjus rinktis, kyla nerimas kaip gi nutarti, kuris valgomojo baldų komplektas labiausiai tiktų jūsų namams. Mūsų specialistai pataria – ieškant tinkamo valgomojo baldų komplekto, reikėtų vadovautis keliais kriterijais, kurie padės pasirinkti tinkamą variantą.

Išmatuokite erdvę, kurioje stovės valgomojo stalas ir kėdės. Valgomojo komplektai dažniausiai yra gana masyvūs ir užima nemažai erdvės,be nenorėtumėte, kad naujas pirkinys užimtų visą kambario plotą ir atrodytų griozdiški. Mūsų specialistai rekomenduoja aplink stalą palikti bent 1,8 m laisvos erdvės, taip tikrai tilps kėdės, o ir patys galėsite laisvai judėti, nesiramstydami į kitus baldus ar sienas.

Nutarkite kokios formos stalo jums reikia. Mūsų plačiame asortimente ir apvalūs stalai, ir stačiakampiai stalai, o taip pat galime pasiūlyti jums ovalius ar kvadrato formos valgomojo stalus. Belieka nutarti kokia forma labiausiai patinka jums.

Pagalvokite kokios medžiagos, iš kurių pagaminti valgomojo baldai, labiausiai papuoš jūsų namus. Nors klasikiniai valgomojo baldai dažnai gaminami iš medžio, šiandien parduodami valgomojo stalai iš pačių įvairiausių medžiagų – medienos, plastiko, stiklo, metalo bei akmens masyvo. Tad derinti rekomenduojame prie jau namuose esančių baldų. Žinoma, jei esate drąsūs ir išmoningi, visada galite eksperimentuoti ir nepabijoti suderinti skirtingų stilių bei faktūrų baldus.

Valgomojo komplektai turi būti tvirti ir patogūs. Kitaip tariant, visos keturios stalo kojelės turi stovėti tvirtai, nes juk tikrai nenorite gražaus, bet klibančio varianto, ant kurio būtų baisu padėti sriubos lėkštę? Mūsų el. parduotuvėje rasite patikimus, kokybiškus, tvirtai ant žemės visomis kojomis stovinčius valgomojo stalus.

Nepamirškite įsigyti kėdžių, kitaip valgyti teks stačiomis arba skolintis kėdes iš kitų kambarių. Beje, tikrai neprivalote pirkti viso komplekto. Drąsiai galite pirkti vienokio stiliaus stalą, o kitokio kėdes. Svarbūs čia keli aspektai: pasirinktos kėdės turi lengvai tilpti po stalu ir tarp stalo kojų, kad netrukdytų praeiti ir tvarkingai atrodytų kai yra nenaudojamos.

Jei namuose mažai vietos, o ypač jei tokių baldų reikia ne nuolat, tokiu atveju padės sulankstomi / sustumiami stalai bei viena į kitą susineriančios kėdės. Juos taip pat galite išsirinkti internetu mūsų internetinėje parduotuvėje.

Valgomojo baldai internetu geromis kainomis

Nesvarbu, kad pietų stalai, tai dideli pirkiniai, kurie reikalauja ilgo apmąstymo ir teisingo pasirinkimo. Internetu šiuos didelius baldus vis tiek išsirinksite pačia geriausia kaina. Belieka apmąstyti koks yra jūsų namų interjeras ir kokia kaina geriausiai telpa į jūsų numatytą biudžetą. Kai šie klausimai užsakyti, pradėkite rinktis baldus internetu - užsukite pas mus, pasidairykite, o jei turite klausimų, mielai į juos atsakysime. Skambinkite, rašykite, teiraukitės ir mes mielai į jums padėsime, kad pirkinys internetu būtų nupirktas ne tik patraukliausia kaina, bet ir labiausiai tiktų jūsų namams.