Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Amerikietiški baldai 

Amerikietiški baldai iš kitų išsiskiria demonstruojamu solidumu, prabanga, rafinuotumu. Natūralios ar sintetinės aukštos kokybės medžiagos, rami, gana neutralių spalvų paletė, klasika alsuojantis dizainas stipriai prisideda prie jų populiarumo. Džiaugiamės galėdami tokius prabangius baldus siūlyti ir savo klientams. Pasižvalgykite po platų ameri...

Rodyti daugiau

Amerikietiški baldai iš kitų išsiskiria demonstruojamu solidumu, prabanga, rafinuotumu. Natūralios ar sintetinės aukštos kokybės medžiagos, rami, gana neutralių spalvų paletė, klasika alsuojantis dizainas stipriai prisideda prie jų populiarumo. Džiaugiamės galėdami tokius prabangius baldus siūlyti ir savo klientams. Pasižvalgykite po platų amerikietiškų baldų spektrą ir išsirinkite tai, kas tobulai papildys jūsų namų interjerą.

Rodyti mažiau
Rodoma prekiu: 1-2020, po viename psl.

Amerikietiški minkšti baldai

Prabangūs, be galo patogūs ir demonstruojantys pavydėtiną kokybę – tokie yra baldai šioje prekių kategorijoje. Amerikietiški minkšti baldai pirmiausia traukia akį savo minkštumu, kurį, regis, jauti dar nė neatsisėdęs ant baldo. Šio tipo baldus sudaro tvirtas medinis rėmas, paminkštinimas, kuris yra labai komfortiškas, puikiai išlaiko savo formą bei greitai ją atgauna, kai ant baldo nesėdima. Taip pat minkštų baldų apdailai naudojamas labai kokybiškas, atsparus ir ilgaamžis poliesterio audinys.

Jums amerikietiškų baldų kategorijoje siūlome platų fotelių pasirinkimą, taip pat dvivietes sofas, išskleidžiamus fotelius, minkštus kampus bei pufus. Galite baldus įsigyti atskirai po vieną arba susikomplektuoti pagal individualius poreikius. Komfortiški ir stilingi amerikietiški svetainės baldai dailiai atrodys tiek kompaktiškoje svetainėje (rinkitės mažesnių gabaritų, neperkraukite kambario), tiek ir erdvioje.

Kietieji baldai: kėdės, stalai, indaujos

Asortimente turime labai didelę kėdžių įvairovę. Patvarios medžiagos lemia ne tik išskirtinį dizainą, funkcionalumą, tačiau ir nesudėtingą baldo priežiūrą. Drauge su kėdėmis išsirinkite ir stalą, kuris papuoš jūsų valgomojo zoną. Jei valdomajame ar svetainėje turite vietos, įkurdinkite amerikietiško stiliaus indaują – ji neabejotinai taps tikra patalpos puošmena, skleidžiančia prabangą ir rafinuotumą. Kavos staliukas iš amerikietiškų baldų spektro taip pat tobulai derės ten, kur reikalingas prabangus, solidus akcentas ir komfortas.

Kietųjų baldų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, pavyzdžiui, beicuotas ąžuolas, kietmedis ar kt. Kai kurie baldai turi išskirtinę apdailą, pavyzdžiui, metalo, kuris su medžiu sudaro kontrastingą ir drauge stilingą duetą.

Mūsų pasiūloje esantys kietieji baldai išsiskiria originaliomis formomis, subtilia spalvų palete, dydžių įvairove, todėl neabejojame, kad atrasite idealiai tinkančius tiek klasikiniam, tiek moderniam ar kitokiam interjerui.

Tarp kietųjų baldų šioje kategorijoje populiarūs ir kavos staliukai, kurie gali būti su stalčiais ir / ar papildoma lentynėle, o taip pat spintelės, žavinčios labai išraiškingais dizaino sprendimais.

Kodėl verta rinktis amerikietiškus baldus iš Dubingiai.lt?

  • Labai atsakingai žvelgiame į tai, ką pasirenkame įtraukti į savo asortimentą. Vertiname gamintojus, pačius gaminius, tad galite būti visiškai tikri, jog iš mūsų asortimento įsigysite tik labai aukštos kokybės, patvarius ir ilgaamžius baldus.
  • Skaičiuodami ne vienerius veiklos metus ir užimdami aukštas pozicijas tarp baldų pardavėjų Lietuvoje savo klientams galime siūlyti labai konkurencingas kainas.
  • Rinktis mūsų e. parduotuvėje taip pat labai patogu – pateiktos baldų nuotraukos, prie prekių yra jų aprašymai, nurodytas baldų pristatymo terminas.
  • Siekiame maksimalaus mūsų klientų informuotumo, tad jei turite klausimų apie amerikietiškus baldus, reikia patarimo renkantis, galite susisiekti su mumis online.

Ypač geros baldų kainos internetu

Skaičiuodami nemažai sėkmingų veiklos metų, puikiai išmanydami šios rinkos niuansus, sukaupę didelį bagažą patirties galime savo klientams siūlyti labai patrauklų kainos ir kokybės santykį. Amerikietiškų baldų kainos mūsų pasiūloje prasideda vos nuo 100–200 eurų. Tiek kainuos aukštos kokybės standartus atitinkančios kėdės. Perkantiems internetu siūlome mokėti dar pigiau, kai amerikietiški baldai parduodami su akcija. Tad sekite mūsų asortimentą, taikomus specialius pasiūlymus ir nepraleiskite progos pirkti itin žema kaina.

Amerikietiškus baldus galite apžiūrėti bei įsigyti ir mūsų fizinėse parduotuvėse

Greičiausiai nepaneigsite, kad internetu pirkti labai patogu – nereikia niekur važiuoti, galite rinktis jums patogiausią pirkimo laiką, neatsižvelgti į strateginę vietą ir bet kuriuo jums patogiu metu rinktis bei įsigyti baldus e. parduotuvėje. Tačiau kai kurie dvejoja, ar pasirinkto baldo spalva atitinka realią, ar iš nuotraukos galima nuspėti tikrą baldo dydį, kaip jis atrodo realybėje ir pan. Tad jei turite dvejonių ir norite apžiūrėti baldą prieš įsigydami, atvykite į mūsų fizines parduotuves. Salonus rasite Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje bei Plungėje. Čia jūsų laukia didelė amerikietiškų baldų įvairovė, o taip pat ir padėti pasirengęs personalas.