Mes norėtume išgirsti apie jūsų patirtį
×
Paspauskite puslapio dalyje, kurioje norite pateikti grįžtamąjį ryšį
×
Atsiliepimai leidžia pranešti apie problemas, susijusias su mūsų svetaine. Mes taip pat raginame pateikti bendras pastabas ir idėjas.
Prašome įvertinti savo patirtį šiame konkrečiame punkte
Pasirinkite temą
Koks Jūsų pasiūlymas?
×
Jūsų Filtras×

Apie mus

Istorija

Visur gerai, bet namuose geriausia!“ – kartoja dažnas net ir trumpam palikęs gimtųjų namų pastogę. Čia mūsų laukia artimi žmonės, čia kiekviena kertelė alsuoja šiluma, pažįstama menkiausia smulkmenėlė... Čia tiesiog mes esame saugūs, jaučiamės patogiai, turime prabangą būti savimi...

NUO...IKI

Tinklo veiklos koncepciją geriausiai atspindi posakis: „Nuo... iki“. Savo klientams siūlome labai plačią apdailos medžiagų ir interjero detalių pasiūlą, kuri yra išskirtinė, jos nėra jokiame kitame Lietuvos prekybos tinkle. Užsukus į bet kurią tinklo parduotuvę galima rasti visko, ko reikia jaukiam interjerui: suderinti apdailos medžiagas, parinkti puošybos detales, o dabar – net ir apstatyti namus išskirtinės kokybės ir stiliaus baldais. Mūsų dizaineriai parduotuvių erdvėse įkūrė jaukius, stilingai įrengtus kampelius – savotiškas šiuolaikiškai įrengto būsto miniatiūras. Tokiu būdu galima akivaizdžiai pamatyti, kaip interjere atrodo vieni ar kiti baldai, tapetai, kilimai. Tai lyg ir savotiškas paskatinimas, provokacija kurti drąsų, savitą būstą, nesižvalgant į kaimynus ir aklai nekopijuojant žurnaluose matytų paveikslėlių. Būtent todėl šalia pavadinimo „Dubingiai“ ir atsirado lengva intriga: „Interjero provokacija“.

Kiekvieno skoniui, kiekvienam stiliui

Visai nesvarbu, kokio stiliaus kilimą išsirinksime, kokią dangą patiesime ant grindų, gausiame tapetų asortimente visada atsiras tokie, kurie, atrodo, bus sukurti būtent mums. Pačių įvairiausių spalvų, raštų bei reljefinio paviršiaus popieriniai viniliniai, stiklo pluošto, tekstilės tapetai, kurių neaustinis pagrindas padengtas natūralaus lino, šilko, viskozės ar jų mišrių pluoštų siūlais, tapetai su kamščio, jūros bei lauko žolės, sizalio, bambuko, džiuto, lapų skeletų danga. Tačiau didžiausia naujiena – tekstilės tapetai su švelniais veliūro raštais, tapetai su Swarovskio kristalais, marmuro akmenukais, mineralų ir metalo dulkėmis, blizgiais, švytinčiais ar tarsi iš šilkverpio kokono nuvytais šilko siūlais dekoruotais paviršiais.

Erdviuose namuose ypatingą nuotaiką suteiks vėl į madą sugrįžę fototapetai. Patys netikėčiausi vaizdai, motyvai, situacijos – kam kas patinka, gali išsirinkti iš salonuose esančių katalogų.

Senove dvelkianti klasika

Puoselėjant prekybos tinklo koncepciją „Nuo... iki“ nutarta prekiauti ir baldais. Užsukę į prekybos salonus „Dubingiai“, galime išsirinkti originalius baldus virtuvei, svetainei, miegamojo kambariui ar intymiam poilsio kampeliui, rasti puikių pasiūlymų ne tik būstui mieste, bet ir sodybai. Čia rasite dizainerių sukurtus baldus, kurie kuriami atkartojant Liudviko XV laikų stilių, perteikia Provanso krašto atmosferą, pavergia savo lengvumu ir neeiliniu drožinėtų detalių dekoru. Blyškios gelsvos, pieno baltumo spalvų koloritas namus užpildys švara ir šviesa, pakilia nuotaika kiekvieną dieną. Baldai pagaminti iš kokybiškos ąžuolo, buko, mango medienos, minkštų dalių aptraukimui naudojami kokybiški gobelenai. Jie dekoruoti subtiliais raižiniais ir išsiskiria individualiu kiekvieno baldo užbaigimu. Puikiai savo darbą išmanančio sendinimo meistro prisilietimas suteikia neįtikėtiną autentiškumo įspūdį.