×
Jūsų Filtras×

TAPETAI IR SIENŲ DANGOS 

Įveskite kodą NORIU į Pirkinių krepšelyje esantį nuolaidos kodo laukelį.

Tapetai – viena iš klasikinių ir seniausių sienų dekoravimo priemonių. Galimybė rinktis iš gausybės raštų, spalvų, medžiagiškumo, faktūrų leidžia namams suteikti norimą nuotaiką. Norite vasaros dvelksmo namuose – Jūsų pasirinkimui pastelinės ar ryškesnės gėlės. Imponuoja kl...

>>

Įveskite kodą NORIU į Pirkinių krepšelyje esantį nuolaidos kodo laukelį.

Tapetai – viena iš klasikinių ir seniausių sienų dekoravimo priemonių. Galimybė rinktis iš gausybės raštų, spalvų, medžiagiškumo, faktūrų leidžia namams suteikti norimą nuotaiką. Norite vasaros dvelksmo namuose – Jūsų pasirinkimui pastelinės ar ryškesnės gėlės. Imponuoja klasika – tiks damasko raštai, dryžiai, medalionai. Santūraus interjero gerbėjams - vienspalviai, faktūriniai tapetai. Išskirtinumo ieškantiems – tekstilinė, metalizuota, natūralaus pluošto sienų danga. Vaikų, jaunimo ar norintiems itin akcentuoti (interjero su charakteriu) vieną sieną – foto tapetai.

Flizelininiai, viniliniai, popieriniai, natūralaus pluošto - visi jie pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis: atsparūs mechaniniam poveikiui, plovimui ir ultravioletiniams spinduliams.

<<

Išskirtinės akcijos