Vinilinės grindys - LVT (Luxury Vinyl Tiles )

Daugiau informacijos

Luxury Vinyl Tiles - prabangios vinilinės lentelės. t.y. įkvėpimas kurti individualizuotas erdves.

Taisyklės pasikeitė ir grindų danga atlieka vis svarbesnį vaidmenį kuriant labai asmeniškas erdves. Grindys yra patikimas pagrindas Jūsų kūrybai. Jos nustato nuotaiką, įkvėpdamos gyvybės architektūrai ir dizainui.

Grindys gali tapti jūsų firminio stiliaus dalimi ir padės kurti išskirtinę atmosferą bei unikalią lankytojų patirtį. Išskirtinės modeliavimo galimybės. Paprastas planavimas. Lengvas įrengimas. LVT sprendimų suteikiamos galimybės yra tokios pat beribės kaip ir jūsų vaizduotė.

Visų dizainų motyvai sukurti specialiai siekiant išlaikyti tikrąjį medienos natūralumą. Pakeiskite požiūrį į medieną kuriant dizainą, nes grindys – tai nauja sritis saviraiškai.

Prabangios vinilinės lentelės, tai plytelėmis ir lentomis gaminama kompaktinė heterogeninė vinilinė grindų danga, atspari dėvėjimui, skirta naudoti namuose ir komercinės paskirties plotuose.  Natūralių medžiagų įkvėpti autentiški atvaizdai. Šilta ir tyli vaikščiojant.

Didžiulis dizaino sprendinių, įkvėptų gamtos pasaulio ir pagrindinių dizaino tendencijų, asortimentas. „Luxury Vinyl Tiles“ pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir lankstumu bei prabangaus dizaino išvaizda.

LVT kolekcijos gaminamos Europoje, naudojant ultramodernias gamybos linijas, kurios užtikrina aukščiausią gaminio kokybę bei matmenų stabilumą. Atsinaujinančių energijos išteklių naudojimas ir 100 % gaminių perdirbimo galimybės daro PVC plyteles puikia alternatyva kitiems rinkoje esantiems gaminiams.