TIK DUBINGIUOSE: LOVE VINTAGE/GRACE – išraiškinga kiliminė danga personifikuotam interjerui

Daugiau informacijos

„Dubingiai“ pristato Belgijos gamintojo BALTA naują kiliminės dangos kolekciją

/ GRACE – išraiškingą tekstilinę grindų dangą personifikuotam interjerui.
Vintažas turi daugelį skirtingų veidų: kažkas naujo ir kažkas seno, amžinas retro ir elegantiška floristika, atgimusi meilė ir atrasta pamiršta. Vintažinis stilius visuomet jaudina, džiugina senais prisiminimais ir viltingomis ateities vizijomis. Praeitis ir ateitis susilieja į spalvingą, gyvybingą, raštų ir tekstūrų pasaulį.
Kolekcija /GRACE, tai šešiasdešimtųjų stiliaus spalviniai dryžiai, keleto atspalvių augaliniai motyvai, sendinti paviršiaus efektai, tai tobula Jūsų asmeninio stiliaus išraiškos priemonė.

Keturios spalvų gamos (raudona, mėlyna, pilka ir rusva) ir 16 puikių dizainų/spalvų variantų: Alethea, Celestina, Coralia, Ludmilla, Louvinia, Seraphina. Išsirinkite mieliausią.

 
   
   
 
   

Vintažiniu stiliumi pulsuojanti danga idealiai derės namų interjeruose, tačiau puikias dėvimąsias savybes geriausiai atskleis intensyviai eksploatuojamuose visuomeniniuose interjeruose, pvz. apgyvendinimo įstaigose.

Kiliminės dangos /GRACE dėvėjimosi klasė – 33, degumo klasė – CflS1, pluoštas – atsparus dėvėjimuisi patentuotas „Imprel“ poliamidas. Dangų paviršius kilpinis, paviršiaus pluošto/bendras aukštis – 5/7 mm; paviršiaus pluošto/bendras svoris – 640/1600 g/m²; plotis – 4 m.
 
Modernus būstas su retro akcentais, ar klasikinis, vintažu alsuojantis interjeras, /GRACE, tai įspūdinga, charakteringa, plataus pritaikymo spektro kiliminės dangos kolekcija.
/GRACE

 – pamilkite kiliminę dangą vėl ir vėl.


Kviečiame apsilankyti ir užsisakyti:

KAUNAS: Savanorių pr. 366, Projektų skyrius, tel. 8 37 46 75 58;
VILNIUS: Naugarduko g. 57, Projektų skyrius; Lukšio g. 32, PC "Domus galerija". 
KLAIPĖDA: Dubysos g. 19, PC "Deco"; Tomo g. 16;
ŠIAULIAI: Tilžės g. 225, PC "Tilžė"; Pramonės g. 17B, PC "NIC";
PANEVĖŽYS: Klaipėdos g. 143A, PC "Babilonas".