Naujausia tapetų kolekcija CARACTERE

Daugiau informacijos

Tapetų kolekcija „Caractère“ susideda iš aštuonių puikių raštų: CARREAUX, DAMIER, HERITAGE, RYTHMIQUE, CRAIE, PIED-DE-POULE, COSTUME ir PATCHWORK. Kiekvieno rašto pagrindas yra rafinuota lino struktūra. „Caractère“ raštai buvo sukurti taip, kad papildytų visą unikalią „Flamant“ tapetų kolekcijų seriją, taigi galite sujungti ir derinti raštus iš įvairių gamintojo „Arte“ kolekcijų „Flamant“.

CARREAUX raštas

Grožis - tai paprastumas. Jau vien paprastos CARREAUX linijos suteiks kambariui išskirtinumo. Linijos lengvai įnoringos, o kontrastingos spalvos suteikia raštui papildomą erdvinį vaizdą.

DAMIER raštas

Kubai dar niekada nebuvo tokie stilingi. DAMIER turi vienodą vaizdą iš tolo, bet iš arčiau pribloškia daugybės kvadratų kontrastingi atspalviai. Lininės tekstūros suteikia tapetams labai švelnią ir subtilią išvaizdą. Perėjimai nėra visiškai tobuli, o tai reiškia, kad modelis nėra pernelyg griežtas.

HERITAGE raštas

Tradicinis  languotas britų stiliaus audinys HERITAGE rašte turi labai stilingą pritaikytą sienom išvaizdą. Raštas atrodo labai šiltas ir vilnonis, o tai dar labiau pabrėžia lininė jo tekstūra.

RYTHMIQUE raštas

Pajuskite ritmą su RYTHMIQUE, galite būti tikri, kad tai tikrai išskirtiniai tapetai. RYTHMIQUE žaidžia grafinėmis formomis, kurios sudaro ekscentrišką raštą, o lino tekstūra suteikia švelnius perėjimus.

CRAIE raštas

Klasikinė lyg kreida užpiešta juostelė CRAIE rašte primena amžinai populiarų klasikinį kostiumą. Tapetų rašto juostos yra ne tokios ryškios. Šis mažiau juostuotas raštas paskatina mąstyti kitaip. Netobula apdaila papuošia raštą. Galimos tiek kontrastingos spalvos, tiek subtilesni junginiai.

PIED-DE-POULE raštas

Visi atpažįsta šį motyvą, kuris dažnai randamas mados ir dizaino pasaulyje, bei yra tikra klasika. Modelis nėra sukurtas pernelyg gerai žinomu juodai baltu deriniu, bet švelniu smėlio ir pilkos spalvos atspalviu.

COSTUME raštas

Pirmiausia akį patraukia jo subalansuotas dizainas. Eglutės motyvas turi užuominą į vintažinį efektą ir suteikia namams gyvybės pojūtį. Jei ieškote ramybės, labiau tiks prigesinti smėlio ar pilkos spalvos atspalviai. Jei norite ko nors dinamiškesnio, pasirinkite tamsiai mėlyną ar garstyčių geltonumo spalvą.

PATCHWORK raštas

Sunku pasirinkti? PATCHWORK susjungia kelis spaudinius ir sudaro eklektišką koliažą. Jūs tikrai atpažinsite raštus iš "Costume", "Pied-de-Poule" ir "Heritage". Dizainas stebina unikalia kompozicija, kuri intriguoja.