ANTIBAKTERINĖ KILIMINĖ DANGA VISUOMENINIAMS IR NAMŲ INTERJERAMS

Daugiau informacijos

Praktiško dizaino, estetiškos išvaizdos antibakterinė kiliminė danga ECO, yra skirta specifinius reikalavimus privalantiems atitikti interjerams: sveikatos priežiūros, apgyvendinimo, rekreacinėms, edukacinėms įstaigoms, komerciniams sektoriams, o taip pat ir namų interjerams.

KILIMINĖ DANGA ECO YRA FUNKCIONALI IR ATSPARI DĖVĖJIMUISI:
-                dėvėjimosi klasė 33 (tinka intensyvaus naudojimo visuomeninės paskirties interjerams);
-                degumo klasė – CflS1;
-                paviršiaus pluoštas – poliamidas SDN Econyl (dangos spalvos bus ryškios ir atsparios blukimui net naudojant agresyvias valymo priemones);
-                tinka šildomoms grindims, naudojimui po ratukiniais baldais;
-                5 metų gamyklinė garantija*; dangos paviršiaus pluoštas 10 metų laikotarpyje nenusidėvės daugiau kaip 10%* (* yra papildomų garantijos išlygų).

ECO, TAI KILIMINĖ DANGA SU PAŽANGIA ANTIBAKTERINE APSAUGA maedicalTM i-LinkTM:

Mikroorganizmai yra kasdieninio mūsų gyvenimo dalis. Bakterijos, grybeliai, mieliagrybiai, dumbliai aptinkami visur, kur susiformuoja jiems palankios drėgmės, temperatūros ir maisto medžiagų sąlygos. Kai kurie šių organizmų yra natūrali aplinkos dalis. Kiti gali sąlygoti pvz., grindų dangos puvimą, pluošto nykimą, greitesnį tepimąsi, nemalonų kvapą, o taip pat ir sveikatos problemas, nuo diskomforto iki pablogėjusios savijautos, alerginių, toksinių reakcijų, infekcijų.

Kiliminės dangos ECO antimikrobinė technologija maedicalTM i-LinkTM garantuoja optimalią kiliminės dangos švarą, higieną ir gaivą, sveiką aplinką, net kai danga yra intensyviai naudojama ir dažnai valoma. maedicalTM i-LinkTM kontroliuoja ir eliminuoja dangos išvaizdos prastėjimą, sukeltą mikrobinio užteršimo.Tai aktualu apgyvendinimo, laisvalaikio praleidimo, pramogų, sveikatos priežiūros, globos, ugdymo, maitinimo įstaigose ir pan. Saugi ir higieniška aplinka yra svarbi yra namų interjeruose.

Kiliminė danga ECO yra apsaugota nuo beveik 40 pavadinimų bakterijų, beveik 30 pavadinimų grybelių, kelių tipų mieliagrybių ir dumblių (išsamaus aprašo teiraukitės prekybos vietose). maedicalTM i-LinkTM apsauga gali padėti sušvelninti alergines reakcijas, susijusias su dulkių erkėmis.

Svarbu, jog maedicalTM i-LinkTM yra fiksuota, nemigruojanti pluošto apsauga. maedicalTM i-LinkTM yra aktyvi tik kiliminės dangos pluošte, negali patekti ant aplinkos objektų, ant odos, į virškinimo traktą, ši apsauga mažina kryžminės taršos riziką (skirtingai, nei cheminio veikimo pobūdžio pluošto apsaugos būdai).

Apsaugos dėka kiliminės dangos pluoštas sulaiko mikroorganizmus; mikroorganizmų kontakto su pluošto apsauginiu sluoksniu metu mikroorganizmai yra deaktyvuojami. maedicalTM i-LinkTM nėra sunkiųjų metalų ar fenolių. Mikroorganizmai negali adaptuotis prie maedicalTM i-LinkTM apsaugos.

maedicalTM i-LinkTM apsaugos veiksmingumas nekinta laikui bėgant ar dangą valant.

TAUSOJA APLINKĄ:
Kiliminės dangos ECO paviršiaus pluoštas poliamidas Econyl gaminamas iš antrinių žaliavų, pvz., naudotų žvejybinių tinklų; baigus galutinio produkto naudojimo ciklą, jis gali būti vėl perdirbamas.
Be to, ši kiliminė danga atitinka aplinkosauginius reikalavimus, yra sertifikuota pagal BREEAM, GuT metodikas. (Pastatų poveikio aplinkai vertinimo metodas BREEAM patvirtina, kad pastatas yra tvarus ir draugiškas aplinkai; pastate naudojamos medžiagos viso jų naudojimo ciklo metu bei visi žaliavų tiekimo ir gamybos proceso etapai atitinka aplinkosauginius reikalavimus).

ATSPARI SKYSČIŲ IŠSILIEJIMUI:
Integralus apsauginis dangos pagrindas „Ti Bac“, neleidžia išlietiems skysčiams iš karto pratekėti po kilimine danga, tuo mažina galimą pelėsių ir grybelių atsiradimą po danga, dangos pagrindo ir po danga esančių grindų koroziją ir nemalonius kvapus. „Ti Bac“ pagrindas per trumpą laiką nepraleidžia skysčių, skysčius reikia sugerti nuo dangos paviršiaus. Kiliminė danga ECO tinka patalpoms, kurias dėl jų paskirties būtina reguliariai valyti drėgnuoju būdu.

PAPRASTA PRIEŽIŪRA:
Atspari tepimuisi, nes dėl specialios pluošto struktūros nešvarumai neįsitvirtina pluošte, purvas yra mažiau pastebimas ir jį yra lengviau išvalyti. Pluošto polimerai atstumia teršalus, neleidžia jiems įsitvirtinti, tuo danga ilgam išsaugo gerą išvaizdą. 

SUTEIKIA KOMFORTĄ, GARANTUOJA PUIKIĄ SAVIJAUTĄ:
Rami aplinka: Triukšmo tarša daro neigiamą įtaką tiek darbinėje, tiek poilsio ar gyvenamojoje aplinkoje. Patalpoje įrengta kiliminė danga sugeria didelę dalį garso, sumažina garso sklidimą, gerina patalpos akustiką, nes sumažina smūginį garsą. Kiliminė danga padeda sukurti ramią ir malonią aplinką. (ECOMIX garso izoliacija – 25dB).
Geresnė oro kokybė: Patalpų oro kokybė stipriai įtakoja mūsų sveikatą ir gerovę. Kiliminė danga padeda gerinti patalpų oro kokybę ir sukuria sveiką aplinką. Tekstilinė grindų danga sulaiko dulkes pluošte iki dangos išvalymo dulkių siurbliu; sumažina smulkių dulkių ir alergenų kiekį ore, sumažina alergijų pasireiškimo galimybę.
Šiluma ir komfortas: Kiliminė danga suteikia šilumos ir jaukumo kiekvienam interjerui, sukuria minkštą, komfortišką pagrindą po kojomis (ECO komforto klasė yra LC4). Kiliminė danga gerai izoliuoja šilumą, sumažina energijos šildymui sunaudojimą. Apskaičiuota, kad įrengus patalpoje kiliminę dangą galima sutaupyti iki 30-ies dienų šildymo kaštus, sutaupyti ~4-6% šildymui sunaudojamos energijos.

SAUGI KILIMINĖ DANGA:
Kiliminė danga yra saugi, nes neslidi, susižeisti nukritus rizika yra minimali. Komfortiškas kiliminės dangos pluoštas mažina sąnarių apkrovą, pasižymimi puikiomis ortopedinėmis savybėmis. 

Kiliminės dangos ECO melanžinės spalvos garantuoja dangos funkcionalumą ir praktiškumą, ši patikima kiliminė danga stilingai papildys įvairius interjerus.


Kviečiame apsilankyti ir užsisakyti:

KAUNAS: Savanorių pr. 366, Projektų skyrius, tel. 8 37 46 75 58