Pristatymas

Kaip pristatomos mūsų prekės?

Mūsų siūlomus produktus pristato kurjerių tarnyba DPD Lietuva.
Jei užsakomi didesni kiekiai ar didelės apimties prekės, mes jų pristatymui užsakome specialų transportą.

Koks yra pristatymo laikas?

Gavę Jūsų užsakymą, mes, žinoma, iškart jį apdorojame. Užsakytos prekės išsiunčiamos per 10 darbo dienų. Vidutiniškai prekes Jūs gaunate per 5-6 darbo dienas nuo užsakymo priėmimo.

Kokios yra pristatymo išlaidos?

  • Prekių atsiėmimas mūsų salonuose nemokamas.
  • Prekių(išskyrus baldus, kilimines dangas, PVC dangas), kurių vertė yra nuo 0 iki 86.88 EUR, pristatymas papildomai kainuoja 2.90 EUR.
  • Prekių(išskyrus baldus, kilimines dangas, PVC dangas), kurių vertė yra nuo 86.89 iki 202.73 EUR, pristatymas papildomai kainuoja 4.34 EUR.
  • Prekių(išskyrus baldus, kilimines dangas, PVC dangas), kurių vertė yra nuo 202.73 EUR, pristatymas papildomai kainuoja 5.79 EUR.
  • Baldų, kiliminių dangų, PVC dangų pristatymas papildomai kainuoja 14.48 EUR.
  • Užnešimo paslaugą būtina užsakyti susisiekus su mumis elektroniniu paštu eparduotuve@dubingiai.lt , jei užsakoma prekė yra stambių gabaritų (Pvz. baldai, kiliminė danga, PVC).

Prašome atkreipti dėmesį! Svarbi nuoroda.

Nepaisant mūsų rūpestingumo ir kruopštumo, kartais prekė gali būti pažeista pervežimo metu. Šiuo atveju prašome laikytis tokios tvarkos:

Siuntinių tarnybos kurjeriui pristačius jums prekę, neskubėkite už ją pasirašyti. Pirmiausia tuoj pat ją išpakuokite ir apžiūrėkite. Jei prekė Jums tinka priimkite ją pasirašydami. Jei prekė sulaužyta, sudaužyta, ar kitaip pažeista, reikalaukite prekę pristačiusio kurjerio pažeidimų akto ir jį užpildykite dalyvaujant siuntą pristačiusiam kurjeriui, nurodydami kokie yra pakuotės ir prekės pažeidimai. Jei prekė Jums netinka, atsisakykite už ją pasirašyti ir ją priimti. Apie kiekvieną tokį atvejį informuokite UAB "Dubingiai" telefonu ar elektroniniu paštu. Pirkėjui prekės pristatymo momentu neapžiūrėjus ir nepažymėjus apie pažeidimus, pirkėjas praranda galimybę prekę keisti ar atgauti už ją pinigus.

Jei kažkas liko neaišku, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu eparduotuve@dubingiai.lt arba skambinkite (8-683) 88074 (darbo dienomis nuo 9 iki 19 val.).

Dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą.